چگونه توکن BEP20 بسازیم؟

چگونه توکن BEP20 بسازیم؟

بلاک چین اتریوم در زمینه برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps) و توسعه توکن بسایر پیشرفته است. با این حال، با مکانیزم اثبات کار (PoW) فعلی و TPS  پایین، اتریوم کارمزدهای بالایی دارد. درنتیجه، توسعه‌دهندگان به دنبال زنجیره‌های دیگری را برای توسعه توکن هستند. نجیره هوشمند بایننس بیشترین توجه را در این زمینه به خود جلب کرده است. علاوه بر این، برنامه‌نویسان توسعه توکن BEP20 را گزینه‌ای عالی می‌دانند. زیرا باعث جذب بیشتر کاربران می‌شود. چرا که هزینه و کارمزد تراکنش با توکن‌های BEP20 معقول‌تر است. در این مقاله به آموزش ساخت توکن BEP20 می‌پردازیم.

ادامه مطلب

آموزش کامل کیف پول یورویی

آموزش کامل کیف پول یورویی

کیف پول Yoroi، کیف پول اختصاصی رمز ارز کاردانو است. این ارز دیجیتال و کیف پول آن در بین کاربران ایرانی محبوبیت زیادی دارد. در این مقاله به معرفی کامل کیف پول یورویی و آموزش استفاده از آن خواهیم پرداخت.

ادامه مطلب

آموزش کامل کیف پول متامسک

آموزش کامل کیف پول متامسک

Metamask یک کیف پول نرم افزاری محبوب توسعه یافته توسط شبکه اتریوم است. با استفاده از کیف پول متامسک می‌توانید تراکنش‌های خود را با DAppها، صرافی‌ها و بین آدرس‌های کیف پول ETH انجام دهید. همچنین می‌توانید ETH یا هر توکن ERC-20 را در کیف پول Metamask خود ذخیره کنید. در این مقاله، درمورد کیف پول متامسک و نصب و راه‌اندازی صحبت می‌کنیم.

ادامه مطلب

آموزش اتصال لجر به BSC

آموزش اتصال لجر به BSC

توسعه دهنگان کیف پول سخت افزاری لجر، همواره در تلاش برای تبدیل شدن به یک پلتفرم امن برای تقویت اقتصاد Web3  هستند. از اواسط سال 2021 کمپانی لجر اعلام کرد که امکان اتصال لجر به BSC (Binance Smart Chain) فراهم شده است. در این مقاله به آموزش اتصال لجر به BSC می‌پردازیم.

ادامه مطلب

اتصال تراست ولت و متامسک به پنکیک سواپ

اتصال تراست ولت و متامسک به پنکیک سواپ

برخی کاربران نیازمند استفاده از صرافی غیر متمرکز پنکیک سواپ روی کیف پول‌های نرم افزاری هستند. برای این موضوع هم راه‌حل‌هایی وجود دارد. در این مقاله از کارن مارکت با ما همراه باشید تا روش اتصال تراست ولت و متامسک به پنکیک سواپ را به شما آموزش دهیم.

ادامه مطلب

آموزش کامل تراست ولت

آموزش کامل تراست ولت

برای کاربرانی که با ارزهای دیجیتال سرکار دارند، داشتن یک کیف پول دیجیتال (کیف پول سخت افزاری یا نرم افزاری) ضروری است. در بین تمامی کیف پول‌های نرم افزاری، تراست ولت یک کیف پول محبوب به شمار می‌رود. Trust Wallet  یک کیف پول دیجیتال برای موبایل است که به طیف گسترده‌ای از دارایی‌های رمزنگاری شده دسترسی دارد. در این مقاله به آموزش کامل تراست والت می‌پردازیم.

ادامه مطلب

کاربردهای بلاک چین

کاربردهای بلاک چین

بلاک چین به عنوان یک پایگاه داده غیر متمرکز در بسیاری از صنایع کاربرد دارد. کاربرد بلاک چین بسیار وسیع و مفید است. در یک شبکه بلاک چین می‌توان انواع اطلاعات اعم از سفارشات، پرداخت‌ها، حساب‌ها، تولید و موارد دیگر را ثبت کرد. همچنین، تمام جزئیات اطلاعات را از ابتدا تا انتها به صورت سریع، شفاف و ایمن قابل ردیابی هستند. در این مقاله به معرفی کاربردهای بلاک چین خواهیم پرداخت.

ادامه مطلب

معرفی انواع بلاک چین

معرفی انواع بلاک چین

بلاک چین روز به روز در حال رشد و توسعه است. تا سال 2022 بیش از 10 هزار ارز دیجیتال مبتنی بر شبکه بلاک چین ساخته شده است. در حال حاضر بلاک چین‌های کریپتوکارنسی و غیر کریپتوکارنسی بیشماری در کاربردهای مختلف به وجود آمده‌اند. اما انواع بلاک چین چه تفاوتی با هم دارند؟

ادامه مطلب