تکنولوژی

خرید بسته ایرانسل به چه روش هایی انجام می شود ؟

خرید بسته ایرانسل

خرید بسته ایرانسل باعث می شود کاربران سیم کارت های این اپراتور بتوانند از بسته های متنوعی که دارد استفاده کنند تا هزینه های خود را به میزان زیادی کاهش می دهد. شما می توانید این بسته ها را با سلیقه خود انتخاب کنید و بسته ای را فعال نمایید که برای نیازهای شما کافی باشد و بتوانید به راحتی به وسیله آن ها در اینترنت به وب گردی بپردازید. با ما همراه باشید تا شما را در رابطه با خرید بسته های ایرانسل راهنمایی نموده و نحوه فعال سازی آن ها را به شما آموزش دهیم.

خرید بسته های اینترنت ایرانسل 3G، 4G، 4.5G

اپراتور ایرانسل بسته های اینترنت پر سرعت متفاوتی را برای کاربران در نظر گرفته است. شما می توانید برای خرید این نوع بسته های ایرانسل به سایت ایرانسل مراجعه نموده و از تعرفه های آن مطلع شوید.

با خرید این بسته می توانید یک روز الی سیصد و شصت و پنج روز از آن ها استفاده کنید.

همچنین این بسته ها با حجم های متفاوتی برای مشترکان در نظر گرفته شده است.

[su_button url=”https://karanmarket.com/charge” style=”3d” background=”#efe52d” color=”#170e0e” wide=”yes” center=”yes” radius=”round” icon=”icon: credit-card-alt”]برای شارژ سریع و مستقیم کلیک کنید[/su_button]

شما می توانید برای خرید هر یک از این بسته های ایرانسل یک کد دستوری خاص را شماره گیری نمایید، اما برای کاربرانی که تمایل دارند بسته اینترنت ایرانسل را فعال نمایند، می توانند کد دستوری زیر را شماره گیری نمایند :

3#*5*555*خرید بسته های اینترنتی ایرانسل

بسته های اینترنت چند کاربره ایرانسل :

ایرانسل به کاربران زیر این امکان را می دهد که یک حساب ایجاد کنند و در این حساب اینترنت همراهی خود را با دوستان و اعضای خانواده خود به اشتراک بگذارند، برای این کار کافی است کد دستوری زیر را شماره گیری کنند :

400#*

برای مشاهده لیست خرید بسته ایرانسل چند کاربره می توانید، کد دستوری زیر را شماره گیری نمایید:

1#*1*400* خرید بسته های اینترنتی چند کاربره ایرانسل

بسته های اینترنتی ترکیبی ایرانسل :

ایرانسل برای کاربران خود امکانی را فراهم نموده تا با فعال سازی بسته های ترکیبی که شامل اینترنت، پیام کوتاه و مکالمه می باشد به میزان زیادی هزینه های خود را کاهش دهند. این بسته ها بر اساس الگوی مصرف کاربر می تواند برای 90 یا 365 روز فعال شود.

[su_button url=”https://karanmarket.com/charge” style=”3d” background=”#efe52d” color=”#170e0e” wide=”yes” center=”yes” radius=”round” icon=”icon: credit-card-alt”]برای شارژ سریع و مستقیم کلیک کنید[/su_button]

مشترک سیم کارت های اعتباری ایرانسل می تواند با شماره گیری کد دستوری زیر را شماره گیری نمایند :

555#* بسته های ترکیبی ایرانسل

خرید بسته های اینترنتی بوم بوم ایرانسل :

هر مشترک ایرانسل می تواند بسته مورد نظر خود را با بسته های بوم بوم فعال کند. این بسته هه نیز بسته های ترکیبی هستند که در آن موارد زیر گنجانده شده است :

  • حجم اینترنت
  • مکالمه درون شبکه‌ ای
  • پیام کوتاه

برای خرید بسته های ترکیبی بوم بوم ایرانسل می توانید از دو روش استفاده کنید، که عبارتند از :

  • اپلیکیشن ایرانسل من
  • یا کد دستوری #5*5*555* خرید بسته اینترنتی بوم بوم ایرانسل

فعال سازی بسته های نامحدود اینترنت ایرانسل :

اگر جزء دسته کسانی هستید که مصرف اینترنت بالایی دارید باید به شما این خبر خوب را بدهم که، ایرانسل برای این دسته از کاربران امکان خرید بسته اینترنت نامحدود ایرانسل را فراهم نموده که کاربر می تواند برای چند ساعت مشخص آن را فعال نماید. این دسته از پکیج های ایرانسل درسته حجم مصرف نا محدود دارند، اما از نظر زمانی دارای محدودیت می باشند.

شما می توانید فقط در ساعات مشخصی از این بسته ها استفاده نمایید.

[su_button url=”https://karanmarket.com/charge” style=”3d” background=”#efe52d” color=”#170e0e” wide=”yes” center=”yes” radius=”round” icon=”icon: credit-card-alt”]برای شارژ سریع و مستقیم کلیک کنید[/su_button]

مثلاً اگر کاربر بسته نامحدود یک ساعته ایرانسل را فعال نماید، فقط می تواند در ساعت 2 الی 8 بامداد از آن استفاده کند و به محض اولین اتصال به اینترنت یک ساعت آن شروع خواهد شد. تاریخ انقضای این بسته ها 24 ساعت پس از فعال سازی می باشد و در صورتی که از آن استفاده نکنید این بسته منقضی خواهد شد.

برای خرید بسته ایرانسل نامحدود به بخش بسته های ساعتی سایت آن مراجعه نمایید.

خرید بسته های ساعتی ایرانسل :

بسته های ساعتی ایرانسل فقط مختص کسانی است که قصد دارند، در مدت زمان کوتاهی  از اینترنت ایرانسل پرسرعت استفاده کنند، مناسب می باشد. این مدل از بسته ها فقط چند ساعت فعال می شود و برای مصرف آن ها بازه زمانی مشخصی وجود دارد. بسته های ساعتی ایرانسل پس از خرید برای استفاده تنها 24 ساعت زمان دارند و در صورت عدم استفاده منقضی خواهند شد.

مدت زمان استفاده از این بسته ها از زمان اولین اتصال شما به اینترنت شروع خواهد شد.

بسته های شگفت انگیز ایرانسل :

بسته های شگفت انگیز ویژه مشترکین اعتباری است که می توانند در هنگام وارد نمودن کارت شارژ با کد دستوری زیر آن با پیش شماره #رمز کارت شارژ*145* فعال نمایند و به صورت مستقیم فعال سازی بسته اینترنت ایرانسل را انجام دهند. در زمان فعال سازی بسته اینترنت شگفت انگیز شما می توانید هم به صورت اینترنتی بسته را خریداری کنید و هم با کد دستوری و مشخصات بسته می تواند با مقدار شارژ دلخواه شما یکسان باشد.

برای خرید بسته های شگفت انگیز ایرانسل به بخش “بسته های شگفت انگیز” مراجعه نمایید.

در این مقاله راهنمای خرید بسته های مختلف ایرانسل را بررسی کردیم، شما می توانید با شماره گیری کد دستوری زیر از میزان حجم باقی مانده اینترنت خود مطلع شوید :

#4*1*555*

برای راهنمای فعال سازی بسته های همراه اول به کارن مارکت مراجعه نمایید.

لطفاً نظر خود را در ارتباط با این موضوع با ما و دیگر کاربران کارن مارکت به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید